Jak funguje technická skupina

Stavět s technickou skupinou snižuje rizika i náklady pro všechny zúčastněné. Našim klientům nabízíme pouze prověřené odborníky zvyklé spolupracovat. Riziko nedodání zakázky i jiných komplikací se tak snižuje.

Vyberte fázi vašeho projektu

Každý projekt má svou historii. Jsme schopni přistoupit do něj v jakékoliv fázi, včetně zavádění provozu hotových staveb, kolaudací, nebo na úplném počátku, kdy potřebujete vyhodnotit, zda a jak velký projekt je potřeba. Na základě této informace vám vyhledáme nejrelevantnější dodavatele z naší skupiny a sestavíme vám celkové i jednotlivé nabídky.

Vyberte fázi vašeho projektu

Vyberte druh vašeho projektu

Některé stavební projekty si vyžadují práci specifických odborníků, ať již se může jednat o geology, auditory, nebo například zoology. Na různé typy záměrů také existují různé možnosti financování, a to nejen pro veřejné zadavatele. Seznámíme vás s úspěšnými příklady z naší praxe a ukážeme vám i nejčastější chyby v daném typu projektu. Zajistíme vám analýzu možností financování obsahující dotace, investice i úvěrové podmínky.

Vyberte druh vašeho projektu

Zanechte kontaktní údaje

Vyplníte kontaktní formulář u konkrétního typu projektu. Náš obchodník zhodnotí dle typu, fáze a regionu vašeho projektu, kteří naši členové budou nejlépe odpovídat vašim potřebám. Kontaktuje vás a na společné schůzce dojednáte způsob spolupráce i její rozsah.

Zanechte kontaktní údaje